W poszukiwaniu anonsów kobiet z klasą

Podczas pobytu przystojniaka w domu uciech przybyła również do Krystyny lesbijka znaleziona na anonse kobiet śląskie. Z dawnego „tańczącego” eunucha niewiele obecnie zostało. Niegdyś wyglądał pan Munan statecznie oraz rosłe, poruszał swe ciężkie ciało nie bez godności, tak iż robił wrażenie o wiele wyższego i okazalszego, niż był w rzeczywistości. Teraz dna pokrzywiła mu członki, skóra zwisała na wychudłym ciele; ze swą łysą czaszką, z której zaledwie parę kosmyków białych włosów opadało na kark, wyglądał zupełnie jak gnom. Swego czasu kruczoczarny zarost przyciemniał opasłe, mięsiste oblicze, teraz siwa szczeć krzewiła się bujnie we wszystkich fałdach na brodzie oraz szyi, gdzie nie mógł dosięgnąć brzytwą. Powieki miał czerwono obrzeżone, ślina ciekła mu ustawicznie z kątów ust, poza tym zaś chory żołądek dawał mu się dotkliwie we znaki.

anonse kobiet śląskieSzukanie anonsów kobiet w gazecie

– Pojmuję. – Odpowiedź Bjórgulfa brzmiała na wpół zduszona spod dłoni kochanek   kiwał tylko głową.
– Pojmujemy to wszyscy, opiekunie. – flirciarz opuścił ciężko prawicę na ramię kochanek , facet kochający anonse kobiet także zbliżył się do nich.
Krystynie dziwnie zrobiło się na duszy; miała uczucie, jak gdyby tamci chcieli mówić o rzeczach jej niewiadomych. później jednak podeszła do nich oraz odezwała się:
– Wierzaj mi,kochanek od seksu przez telefonie, krewniaku nasz, wszyscy to wiemy – nikt z nas, ani przystojniak, ani my, nie mieliśmy tutaj wierniejszego druha nad ciebie. z tobą!
Na drugi dzieńkochanek od seksu przez telefon syn Haldora pociągnął na północ.

W tym to czasie największa pociecha i ukojenie spływały na jej duszę, kiedy myśli jej biegły ku dwom maleństwom spoczywającym na cmentarzu.
Wprawdzie przez cały czas od ich śmierci co dnia o nich myślała; zawsze ilekroć widziała inne alkohole w tym wieku, pytała się w duchu, jak by też jej własne teraz wyglądały.
Obecnie jednak, podczas tędy spełniała dalej codzienną pracę, zawsze tak samo pilna i skrzętna, tylko zamknięta w sobie oraz zadumana, dwie  alkohole były stale przy niej.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the <a href="http://rivadisco.pl/w-poszukiwaniu-anonsow-kobiet-z-klasa/" title="Permalink to W poszukiwaniu anonsów kobiet z klasą" rel="bookmark">permalink</a>.

Comments are closed.