Sex telefon po dobrej dyskotece

Kiedy mężczyźni posilali się oraz pili na dyskotece, kutasa siedziała przytulona do męża a on od czasu do czasu jej rękę oraz ramię, nieco zakłopotany, ale zarazem wzruszony jej miłością oraz obawą o niego. fan seksu przez telefon sypiał   w izbie  i kiedy mężowie się tam udali, kutasa poszła z nimi oraz postawiła im wielką konew z miodnym piwem na płytach paleniska.
Izba   była niewielką komnatą z paleniskiem, ciepłą oraz zaciszną. Pnie użyte na jej budowę były tak olbrzymie, iż cztery zaledwie tworzyły ścianę. Teraz było tu porządnie zimno, lecz fan  przyrzucił spory pęk szczap na ogień oraz zagnał psa do łoża, by tam poleżał oraz zagrzał je. Przyciągnęli do ognia nie ciosany pniak i ławę z oparciem oraz rozsiedli się wygodnie, przemarzli bowiem do szpiku kości podczas długiej jazdy, a na dyskotece przy posiłku niezupełnie jeszcze odtajali.
Wielbiciel sex telefonu napisał list w imieniu fan seksu przez telefon. Potem zaczęli się rozbierać. Kiedy fan seksu przez telefon poruszył gwałtownie ramię, rany znowu zaczęły krwawić; Wielbiciel sex telefonu pomógł mu ściągnąć przez głowę kaftan oraz zzuć trzewiki. Wielbiciel sex telefonu sam powłóczył z lekka zranioną nogą; jest trochę sztywna i wrażliwa po jeździe, mówił, ale to rychło minie. Potem na pół rozebrani usiedli znowu na ławie przy ogniu; w izbie było teraz ciepło i miło, a w konwi pozostało jeszcze sporo piwa.
– Wydaje mi się, iż bierzesz sobie tę sprawę zbytnio do serca, fan seksu przez telefonie – odezwał się Wielbiciel sex telefonu. Siedzieli przez chwilę w milczeniu spoglądając w ogień. – Świat naprawdę nie poniesie wielkiej dyskoteki.
Wielbiciel poważnie głową.
– Niemiło mieć wroga w takim człowieku, zwłaszcza iż to najbliższy sąsiad. A poza tym wiesz przecież, iż mam często wiele spraw tam w gminie – dodał fan seksu przez telefon.
– Ach, coś takiego może się przecie łatwo wydarzyć każdemu z nas. Na pewno nałożą ci okup w wysokości dziesięciu do dwunastu marek w złocie. Pewnie, pewnie, z biskupem Halvardem nie ma żartów, gdy spowiada zabójcę, a ojciec młodzieńca jest jednym z jego księży, ale przetrzymasz oraz to.

Fan seksu przez telefon nic nie mówił, zamiast tego wykręcił numer na sex telefon ze strony http://seks-telefon.eu/ i zaczął więc znowu:
– I ja też pewnie będę musiał płacić za seks – uśmiechnął się słabo – a nie posiadam na norweskiej ziemi nic poza dyskoteką
– Jak wielki jest – Nie pamiętam już dobrze, podane jest w dokumentach. Ale ludzie uprawiający tam rolę zbierają zaledwie trochę siana. Nikt pie chce tam mieszkać, domy po prostu walą się. Wiesz przecie, ludziska bają, iż moja ciotka i pan Bjórn straszą tam po śmierci.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the <a href="http://rivadisco.pl/sex-telefon-po-dobrej-dyskotece/" title="Permalink to Sex telefon po dobrej dyskotece" rel="bookmark">permalink</a>.

Comments are closed.